Sınıfların ihtiyaçlarına göre hazırlanmış bir Sınıf Sitesi paketidir. Sınıf öğretmenleri, sınıf rehber öğretmenleri veya öğrenciler kendi sınıfları için bu paketten satın alarak kullanabilirler.Sınıfların bütün ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanmış İnterkatif, eğlenceli bir sınıf sitesidir.
ZORUNLU HIZMET BÖLGELERI HARITASI
Paylaş
Ögretmen adaylari hizmet bölgelerini tecih ederken mutlaka bu haritayi incelesiniler.

ögretmen adaylari hizmet bölgelerini tecih ederken mutlaka bu haritayi incelesiniler.

www.mebatama.com dan ögretmen adaylari için özel bir arastirma.Ögretmen adaylari malesef istediklleri bilgiye M.E.B.nin internet sayfasinin kullanissiz olmasindan dolayi ulasamamaktadirlar.Bu durum göz önüne alinarak ögretmenlerin en büyük ihtiyaci olan  hizmet bölgeleri haritasi yayinlanmistir.

Atanmak istediginiz yerin mutlaka hizmet puanini ve kaçinci hizmet bölgesinde yer aldigini ögrenin.

HIZMET BöLGESI HARITASINA ULASMAK IçIN TIKLAYIN.

ASAGIDAKI FORUMA GöRüSLERINIZI YAZABILIRSINIZ.

Bu sayfa 87289 defa okunmuştur.
BU HABERE SENDE YORUM EKLE SESİNİ 1000 LERCE KİŞİ DUYSUN
HABERE EKLENEN YORUMLAR   

Yorum Yazan: yeliz melike Mail:f_ogeday_m@mynet.com
arkadaslar ANTALYA kaçinci bölge??
Yorum Yazan: ayca Mail:ayca.akan@hotmail.com
Görüsleriniz Urfadaki puan rezilligine kim ne zaman dur diyecek ne yapmamiz gerek nereye basvurmaliyiz.puanlari belirleyenler buraya turist geliyo diye burayi diger turizm bölgeleriyle mi karistiriyorlar! SASIRDIM
Yorum Yazan: ayça Mail:ayca.akan@hotmail.com
Görüsleriniz urfadaki hizmet puani rezilligine ne zaman kim dur diyecek 10 puan çok komik puanlari belirleyenler buraya turist geliyo diye tirizm bölgesi falan mi sandilar burayi ne ! SASIRDIM
Yorum Yazan: tebessüm Mail:
Görüslerinizbence adaletli bir dagitim degil doguda daha çok açik var
Yorum Yazan: eyup Mail:eyup.bay@hotmail.com
maras merkez ikinci bölge oluyormu arkadaslar yazarsaniz memnun olurum... slmlar
Yorum Yazan: meral Mail:garfild@hotmail.com
arkadaslar sizlere bisey danismak istiyorum.Esim es durumundan tayini çikti yeni yerinde 1.5 yil görev yapti fakat ben iste ayrilinca ,ssk ödenmeyince tekrar dogu hizmeti çikti simdi gdcek e blgesine çikti daha sonra tekrr es durumundan gelebilir mi arkadaslar 5-6 yil ayri kalmak zor.Lütfen bu konu hakkinda yorum yapmanizi istyrum tekrar es durumundan tayin isteyebilir mi?
Yorum Yazan: Ali Mail:aliguzelant07@yahoo.com
GörüslerinizGörüslerinizAnnemin saglik raporu ile özür grubundan Antalya ya tayin istedim.eskisehirde(görev yaptigim yer)tam teseküllü hastahane var diye reddettiler.Acaba bu atama döneminde tam teseküllü hastahanesi olmayan bir ile tayin istesem sonra tekrar özür grubundan tayin isteyebilmek için bir süre önkosulu var midir? bilglendirirseniz sevinirim.
Yorum Yazan: yilmaz Mail:esmusbjk@mynet.com
Sevgili arkadaslar ben Urfa merkeze bagli güya merkeze 70 km uzaklikta bir köyde görev yapiyorum.Elektrik,su ve lojman sikintisinin oldugu bu tasimali okulda bana verilen hizmet puani 16.Herhalde devlet bizi buraya çakili birakmak için elinden geleni yapmis.Simdi su sözlerimi kesinlikle okuyun! URFA MERKEZ YAGMURLU ILKÖGRETIM OKULU MERKEZE 70 KM. UZAKLIKTA BIR KÖYDÜR.SIZ DE ALDATILMAYIN!!!!!!
Yorum Yazan: dilek Mail:dilek_ozenc_08@hotmail.com
arkadaslar sözlesmeli olupta 1. hizmet bölgesi olan d ve e bölgelerinde 5 yil. 2 hizmet bölgesi olan yerlerde 4 yil. 3. hizmet bölgesi olan yerlerde 3 yil çalistiktan sonra kadroya geçiyorsun. hizmet puanlari baska bir ile tayin isteme durumda önemlidir. il disi tayinlerde puan üstünlügüne göre atarlar
Yorum Yazan: orontes Mail:orontes_31@hotmail.com
merhaba arkadaslar haritanin altinda bir not dikatimi çekti hatay ilinde d ve e hizmet bölgesi bulunmamaktadir diyor fakat tabloda üç yerde e iki yerde de d bölgesi olarak gösterilmis bu konuda bilgisi olan varsa cevap verebilirmisiniz.
Yorum Yazan: mustafa Mail:a@aa
merhaba arkadaslar sizi söyle anlatayim 1. hizmet bölgelerinin sadece d-e siniflari dogu 2. hizmet ve 3 . hizmet bölgelerinin a dahil olmak üzere hepsi dogu hizmeti sayiliyor. isterse puani 10 veya daha düsük olsun
Yorum Yazan: yusuf Mail:
yasemin hocam adobe reader 9 u indirin...o program haritayi acar...
Yorum Yazan: isar Mail:isarisar1989@hotmail.com
haritayi bu adresten indirebilirsiniz. http://www.mebatama.com/hizmetbolgeleri.pdf
Yorum Yazan: yasemin Mail:yasemiin_ekim@hotmail.com
hizmet bölgesi haritasini açamiyorm baska girilebilen ter var mi?
Yorum Yazan: ceza_fatal Mail:
çalisin arkadaslar isiniz ne? :) memleketin her karis topragialtin "Çalis oglum seyit"
Yorum Yazan: gül Mail:g_sahi_83@hotmail.com
ben bir köyde 1,5 yildir sözlesmeli çalismaktayim.ama 35 ögrencimiz var ve 2 sözlesmeli ögretmendik.ögretmen fazlasi oldugunu söylediler mebden ancak yerimi degistiremedim.ancak sözlesmemde sözlesmeli personel ihtiyaci ortadan kalktiginda il içinde yer degistirmem il milli egitimin onayinda yaziyor.simdi yanima kadrolu bir ögretmen gelecek hangimizin fazlaliktan dolayi yer degistirme imkani var?ne yapmaliyim?sinif ögrt.
Yorum Yazan: forester Mail:poorforesterqhotmail.com
Ya benimde anlamadigim bazi yerler 2.bölge ama çogu yeri A sinifinda. Bu nasil oluyor?
Yorum Yazan: ARIF Mail:A
GÖKÇE HANIM DOGU HIZMETI SÜRESI GÖREV APTIGIN YERE GÖRE DEGISIYOR ÖRNEGIN HAKKARIDE 3 YIL DA DOGU HIZMETINI TAMAMLRKEN NIGDEDE 5 YILDA TATMLIYON
Yorum Yazan: gökçe Mail:entrophy.orhan@gmail.com
ben merak ettigim set sy . her üç bölgede toplam 4 yil çalismak ne anlama geliyor.aydinlatir misiniz
Yorum Yazan: murat Mail:
Hizmet haritasinin devaminda bi tablo var. Burada ilçeleri A B C D E diye ayirmislar. Puanlarin ne ise yaradigini ögrendik. Peki Bu A .. E siniflarindan hangileri dogu hizmeti sayiliyor. D ve E sayiliyor. Peki B ve C nedir ? BIlgisi olan arkadaslar açklama yaparlarsa seviniriz.
1
54.88.449524.7568891.758.3.60
mebatama.com©