Sınıfların ihtiyaçlarına göre hazırlanmış bir Sınıf Sitesi paketidir. Sınıf öğretmenleri, sınıf rehber öğretmenleri veya öğrenciler kendi sınıfları için bu paketten satın alarak kullanabilirler.Sınıfların bütün ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanmış İnterkatif, eğlenceli bir sınıf sitesidir.
Binlerce ögretmen taban puan açiklanmasini bekliyor
Paylaş
15

2009 KPSSnin Cumartesi ögleden sonra yapilan Egitim Bilimleri oturumuna 244 bin aday katilmistir. 244 bin aday MEBin bugünlerde yapacagi açiklamayi beklemektedir. Zira Bakanlik 29 Nisanda, öSYMnin internet sitesinden yaptigi açiklamada, kilavuzun 2009 yilinin Agustos ayinin ilk haftalarinda, Bakanligin http://personel.meb.gov.tr adresinden yayinlanacagini belirtmistir. Binlerce genç hergün hem memurlar.nete hem de bakanligin sitesine girmekten artik yorulmustur. Küçük bir bilgilendirme 244 bine adaya çok görülmemelidir.

 

29 nisanda MEB tarafindan yapilan açiklama su sekildedir:

"Egitim kurumlarimizda olusacak ögretmen ihtiyaci belirlenerek, atama yapilacak alanlar, kontenjanlari, taban puanlari, atama takvimi, basvuru ve onay süreci, genel ve özel sartlar gibi bilgiler 2009 yilinin Agustos ayinin ilk haftalarinda Bakanligimizin http://personel.meb.gov.tr adresinde yayinlanacak olan 2009-2 ögretmenlik Için Basvuru ve Atama Kilavuzu’nda belirtilecektir."

Artik, Agustos ayinin 3. haftasindayiz. öyle görünüyorki konuya iliskin çalismalar devam etmektedir.

Ancak, konuyu takip eden aday sayisinin 244 bin oldugu göz önünde bulundurularak en azindan küçük bir bilgilendirme açiklamasinin Bakanligin internet sayfasindan yapilmasinin kimseye kaybettirecegi bir sey bulunmamaktadir.

Bu sayfa 1778 defa okunmuştur.
BU HABERE SENDE YORUM EKLE SESİNİ 1000 LERCE KİŞİ DUYSUN
HABERE EKLENEN YORUMLAR   

Yorum Yazan: Ali Mail:alibulut19@gmail.com
Yeter artik. Atanacaksak da atanamayacaksak da sonuçlansin bu is. Neyi bekliyorlar daha. Sinir hastasi olduk!
1
58.134.449528.7568937.758.4.60
mebatama.com©