Sınıfların ihtiyaçlarına göre hazırlanmış bir Sınıf Sitesi paketidir. Sınıf öğretmenleri, sınıf rehber öğretmenleri veya öğrenciler kendi sınıfları için bu paketten satın alarak kullanabilirler.Sınıfların bütün ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanmış İnterkatif, eğlenceli bir sınıf sitesidir.
ÖGRETMEN ATAMALARI 15 EYLÜL KALDI.ÖZEL HABER
Paylaş
1

ögretmenlerin merakla bekledigi haber  Anadolu haber Ajansindan geldi.Mebin bu kadar önemli bir konuda hiçbir açiklama yapmamasi, web sitesinde ufak bir duyuru yapmamasi, atamalarin geçen yillara göre çok geçikmesi 250 bin ögretmen adayini çileden çikardi.AA haber ajansinin olaya el atmasi ile resmi olmasada ögretmen atamalarinin 15 Eylülde yapilacagi duyruldu.Bugün sabah kusaginda Fox tv de çikan habere göre 4-14 Eylülde basvurular yapilacak ve 15 Eylülde de atamalar yapilacak.

Bunun yaninda taban puanlarin açiklanmamasida ayri bir dert oldu.MEB in bu kadar duyarsiz davranmasi bütün ögretmenleri çileden çikariyor.Hergün binlerce ögretmen adayi yeni bir haber var mi diye www.atamarehberi.net sitemizi ziyaret ediyor.Kuruldugu günden bugune ögretmene yardimci olmayi amaçlamis olan www.atamarehberi.net ve www.mebatama.com egitim sitelerimiz bundan böylede ögretmenin yaninda olacaktir.

 

 

Bu sayfa 2181 defa okunmuştur.
BU HABERE SENDE YORUM EKLE SESİNİ 1000 LERCE KİŞİ DUYSUN
HABERE EKLENEN YORUMLAR   

!!!


İlk ekleyen siz olun YORUM YAZ
1
58.170.449528.7568973.758.3.60
mebatama.com©