Sınıfların ihtiyaçlarına göre hazırlanmış bir Sınıf Sitesi paketidir. Sınıf öğretmenleri, sınıf rehber öğretmenleri veya öğrenciler kendi sınıfları için bu paketten satın alarak kullanabilirler.Sınıfların bütün ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanmış İnterkatif, eğlenceli bir sınıf sitesidir.
ÖGRETMEN ATAMA TABAN PUANLARI ILK BIZDE
Paylaş
Atama taban puanlari ilk bizde... TIKLAYIN TABAN PUANLARI INCELEYIN.
 
Asagidaki linke tiklayiniz.
 
http://www.mebatama.com/2009-2OGRETMENATAMASITABANPUANLAR.html 
Bu sayfa 45953 defa okunmuştur.
BU HABERE SENDE YORUM EKLE SESİNİ 1000 LERCE KİŞİ DUYSUN
HABERE EKLENEN YORUMLAR   

Yorum Yazan: (mehmet emre) Mail:m.emre_43@hotmail.com
türk dili ve edebiyati ögretmenligini kazandim çevremdekiler devlete atanma olasiligimin çok düsük oldugunu söylüyorlar..bilgilendirirseniz çok sevinirim..simdiden tesekkürler..
Yorum Yazan: ()erkan Mail:tekduam@hotmail.com
ARDESIM SINIF ÖGRETMENI 82 PUAN ALDI VE ÖGRENIR ÖGRENMEZ ASKERE GITTI.. TERCIH YAPABILECEK MI KENDISIDE BILMIYOR. KITAPÇIGI OKUDUM SU IKI MADDE VAR. 1. MADDEDE YAPABILIR DIYOR. DIGERINDE TERHIS DÖNEMINDE OLMASI GEREKIYOR DIYOR. AMA DAHA 5 AYI VAR… BU KONUDA BILGISI OLAN VAR MI… SIMDI TERCIH YAPARSA, GEÇERSIZ OLURSA 1 YIL MAHRUM KALIYOR ATAMALARDAN CEZALANIYOR. O YÜZDEN YARDIMMMMM ÖGRETMENLIK IÇIN ARANILAN GENEL VE ÖZEL SARTLAR 3.16. Askerlik hizmetini tamamlamis, bu hizmetten muaf ya da askerde olup terhis olacak durumda olmak veya bakaya kalanlardan kovusturmaya yer olmadigina dair mahkeme karari bulunmak, GENEL AÇIKLAMALAR 2.6. Hâlen silâhaltinda bulunanlar ile atamanin yapilacagi tarihten sonraki celp dönemlerinde sevke tabi olanlar basvuruda bulunabileceklerdir. Bu durumda olup atananlar, terhis tarihini takip eden bir ay içinde atandiklari il millî egitim müdürlügüne basvurarak göreve baslamak durumundadirlar. Sevke tabi oldugu celp döneminde askere gitmeyerek bakaya kalanlar ise haklarinda kovusturmaya yer olmadigina dair mahkeme karari ya da savcilik belgesiyle basvuruda bulunabileceklerdir.
Yorum Yazan: AYDAHAN ÜZER) Mail:gonulcelen2132@hotmail.com
Görüsleriniz2010 yilinda rehberlik sertifikasi alan sertifikali rehber ögretmenler rehber ögretmen olarak atanabilicek mi?
Yorum Yazan: samet çalik Mail:sametcalik28@hotmail.com
pu puanlar resmi açiklanmis olan mi acaba
Yorum Yazan: Abdurrahman ugur Mail:abdurrahman.ugur@yahoo.com
Görüsleriniz TESEKKÜR EDRIM.
Yorum Yazan: talihsiz Mail:
ingilizce nasi olur da bu kadar yükselir birden yaaaaaaaaaaaaaaaaaa
1
58.150.449528.7568953.758.1.60
mebatama.com©