Sınıfların ihtiyaçlarına göre hazırlanmış bir Sınıf Sitesi paketidir. Sınıf öğretmenleri, sınıf rehber öğretmenleri veya öğrenciler kendi sınıfları için bu paketten satın alarak kullanabilirler.Sınıfların bütün ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanmış İnterkatif, eğlenceli bir sınıf sitesidir.
Atama 2010
Paylaş
atama takvimleri degisti

2010 yili için atama takvimleri degisti.

 Tüm ögretmen adaylari bu durumdan sikayetçi. Milli Egitimin bu yeni uygulamasi bir çok ögretmenide magdur etmis durumda. Adaylarin tepkisi daha önceden haber verilmeden birden bu durumun yasanmasi yönünde oldu.

Bir - iki yil gibi önceden planlamasinin yapilmasi ve gerekli duyuru ve haberlerin yapilmasi bir çok ögretmen adayinin bu duruma göre hazirlik yapmalarina olanak verebilecekken simdi bir çok öögretmen adayi bu duurmdan oldukça rahatsiz.

2010 yili ilk atamasi Agustos ayi içinde olmasi bekleniyor.(tabi bir gecikme olmazsa)

 

Bu sayfa 120291 defa okunmuştur.
BU HABERE SENDE YORUM EKLE SESİNİ 1000 LERCE KİŞİ DUYSUN
HABERE EKLENEN YORUMLAR   

Yorum Yazan: puan havuzu Mail:asa@ass.com
arkadaslar puan havuzu gibi sitelerin geçerliligi varmi acaba http://atamatercihi.com/puan-havuzu/ http://www.puanhavuzu.net/ acaba bunlarin hangisi daha güvenilir ikisi içinde mail adresi gerekli ama insanlar birden çok mail adresi alabiliyorlar keske buraya üye olan arkadaslar dogru bilgilerini yazzsalar
Yorum Yazan: sükür Mail:sada@asda.com
sükürler olsun sonunda meb bi açiklama yapti ve kontenjanlar açiklandi http://www.atamarehberi.net/haziran-2010-kontenjanlari,haber.detay,572,1,haziran-2010-kontenjanlari.html
Yorum Yazan: ahmet Mail:admed@ada.net
atamalarin haziran lmasi 2007 de girdigimiz sinav puanlari iptal olmadan belki atanma sansimiz olur. bakalim dgru olacak mi?
Yorum Yazan: deniz Mail:den@asd.xom
Acaba 2009-1 iptal edilir mi? ve haziran ayinda atama olacakmi bilgisi olan varmi ?
Yorum Yazan: mustafa Mail:asd@as.com
2010 atamalari Haziran ayinda olacak
1
58.162.449528.7568965.758.4.60
mebatama.com©