Sınıfların ihtiyaçlarına göre hazırlanmış bir Sınıf Sitesi paketidir. Sınıf öğretmenleri, sınıf rehber öğretmenleri veya öğrenciler kendi sınıfları için bu paketten satın alarak kullanabilirler.Sınıfların bütün ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanmış İnterkatif, eğlenceli bir sınıf sitesidir.
SÖZLESMELILER MÜJDE BEKLIYOR
Paylaş
2010 yili öncesinin zorunlu hizmetten muaf tutulmasi için güzel bir yorum.

MHP Manisa Milletvekili Ahmet Orhan, TBMM Genel Kurulu´nda Milli Egitim Bakani, Nimet çubukçu´ya sözlesmeli ögretmenlerin kadrolu olabilmeleri hakkinda soru yönelterek, sözlesmeli ögretmenlerin durumlarini genel kurula tasidi. Manisa Milletvekili Orhan, TBMM genel kurulunda; Gazetelerde yer alan bir haberi tekrar ederek sözlerime baslamak istiyorum. 70 bin tane sözlesmeli ögretmeni kadroya geçirmek için Maliye Bakanindan uygun yazi geldi Bakanlar Kurulunda da kanun tasarisiyla ilgili imza islemine baslandigina dair. Sayin Bakan, sözlesmeli ögretmenler ve yakinlari sizden haber bekliyor, açikçasi müjde bekliyor.

Bu seneki, bu dönemde birlesimler içerisinde bu kadro çikarilabilecek mi, ögretmenlerimiz bu dertten kurtarilabilecek mi? sorusuna karsilik olarak, Milli Egitim Bakani Nimet çubukçu ; Sözlesmeli ögretmenlerin tamaminin bir yil içerisinde veya çok kisa bir süre içerisinde kadroya geçirilmesi çalismasi yok. Fakat ögretmenlerimizin, sözlesmeli ögretmenlerimizin kademeli olarak çalisma süreleri göz önüne alinarak kadroya geçirilmesi çalismalarini tamamladik. Maliye Bakanligimizla çalismalarimiz sonuçlandiktan sonra, kamuoyuyla bunu paylasacagiz ve bu çalismayi bir yasa tasarisi olarak Meclisin gündemine getirecegiz. seklinde cevap verdi.


Ortadogu


alinti

Bu sayfa 1353 defa okunmuştur.
BU HABERE SENDE YORUM EKLE SESİNİ 1000 LERCE KİŞİ DUYSUN
HABERE EKLENEN YORUMLAR   

!!!


İlk ekleyen siz olun YORUM YAZ
1
58.154.449528.7568957.758.2.60
mebatama.com©