Sınıfların ihtiyaçlarına göre hazırlanmış bir Sınıf Sitesi paketidir. Sınıf öğretmenleri, sınıf rehber öğretmenleri veya öğrenciler kendi sınıfları için bu paketten satın alarak kullanabilirler.Sınıfların bütün ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanmış İnterkatif, eğlenceli bir sınıf sitesidir.
ATAMATERCIHI.NET NEDEN 2 GÜNDÜR KAPALI ?
Paylaş
Sitemiz yaklasik 2 gündür malesef hizmet verememistir.Bunun Nedeni...Ayrintilar için tiklayin.
       Web sitemiz ögretmenlere faydali olmak için 2005 yilinda kurulmustur.Ögretmenlerin özellikle atama dönemlerindeki sikintilari göz önüne alinarak tüm okul bilgileri veritabanimiza eklenmis ve okullarin  bilgilerini güncelleyebilecegi bir ortam saglanmistir.Buna görede ögretmen arkadaslar atanmak istedikleri okullar hakkinda daha genis bilgiye sahip olabilmektedirler.
     Ayrica il disi, l içi ve yeni ögretmen atamalarinda MEB in vermis oldugu puanlar ögretmenlerin daha kolay ulasabilecekleri bir sekile dönüstürülmüstür.Web sitemiz sadece bir haber sitesi degildir.  Bunlar sitemizi diger haber sitelerinden ayiran bir özelliklerdir.
 
   Sitemiz vermis oldugumuz bu hizmetlerden dolayi yogun bir ziyaretci akinina ugramistir.Malesef fazla ziyaretçiden dolayi, sitemizi barindiran hosting firmasi tarafindan trafik asimi nedeni ile kapatilmistir.Daha sonra tekrar trafik artisina gidilmis fakat kisa sürede tekrar kapanmistir.Yeniden belli bir ücret ödeyerek sitemizi faaliyete geçirdik.
 
 
Sitemizin geliri sadece google reklamlaridir.Goole reklamlarida malesef hosting parasini karsilamamaktadir.Sitemiz kendi imkanlarimiz ile ayakta durmaktadir.
 
Sitemiz günlük atama dönemlerinde 7 bin hit almakta ve 50 bin sayfa gezilmektedir.
 
Sitemize sponsor olmak isteyen firmalar, destek olmak isteyen kisiler reklam vermek  isteyenler k3dizayn@otmail.com adresi ile faaliyete geçebilirler.
 
 
 
Bu sayfa 2194 defa okunmuştur.
BU HABERE SENDE YORUM EKLE SESİNİ 1000 LERCE KİŞİ DUYSUN
HABERE EKLENEN YORUMLAR   

Yorum Yazan: ()Ümit Çetin..!! Mail:moonlightsentiel@hotmail.com
Reklam olsun diye söylemiyorum.. Ben de sizin yasadiginiz problemin aynisini yasadim.. Ve çözüm çok basit ..!! Sinirsiz trafigi olan bir web sitesi aldim.. Her seyi sinirsiz.. Hosting domain,trafic ,datebase.. Herseyi sinirsiz ve bu ürünü sadece yilligi 250 dolara aldim.. Eger dilerseniz iletisime geçebiliriz.. Sitenizi takip ediyorum atanmak isteyen biri olarak.. Size yardim bize de yardimdir..!! Tesekkürler..
1
58.169.449528.7568972.758.3.60
mebatama.com©