Sınıfların ihtiyaçlarına göre hazırlanmış bir Sınıf Sitesi paketidir. Sınıf öğretmenleri, sınıf rehber öğretmenleri veya öğrenciler kendi sınıfları için bu paketten satın alarak kullanabilirler.Sınıfların bütün ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanmış İnterkatif, eğlenceli bir sınıf sitesidir.
Polis ÖSMY de Bilgisayarlara El koydu.
Paylaş
YÖK Denetleme Kurulunca savcilik kanaliyla mahkemeden alinan karar dogrultusunda polisin, ÖSYMnin ana hizmet binasinda inceleme baslatti. 

Ögrenci Seçme ve Yerlestirme Merkezince (ÖSYM) 10-11 Temmuz 2010da gerçeklestirilen Kamu Personeli Seçme Sinavinin (KPSS) sorularinin çalindigi ve kopya çekildigine iliskin iddialara yönelik yürütülen sorusturma kapsaminda, ÖSYMdeki bilgisayarlarda yapilan incelemenin bugünkü bölümü sona erdi, incelemelere yarin da devam edilecek.

ÖSYMnin Bilkentteki ana hizmet binasinda çalismalarini mesai saatinin bitiminde sona erdiren 3 kisilik ekip, binadan ellerinde çantalarla çikti. Polisler, çantalari bir minibüse yükledikten sonra ayrildi.

Polislerin bugünkü çalismalarinda, KPSSnin Egitim Bilimleri sorularini hazirlayan komisyon üyelerinin çalismalarini yürüttükleri bilgisayarlar ile sinav hizmetleri birimindeki diger bilgisayarlarin ana belleklerini kopyaladiklari ögrenildi.

ÖSYMden alinan verilerin, Ankara Emniyet Müdürlügü Kaçakçilik ve Organize Suçlarla Mücadele Sube Müdürlügünce genis kapsamli arastirilacagi belirtildi.

Polislerin ÖSYMdeki incelemelerinin yarin da devam edecegi ögrenildi.

Haber7
Bu sayfa 1802 defa okunmuştur.
BU HABERE SENDE YORUM EKLE SESİNİ 1000 LERCE KİŞİ DUYSUN
HABERE EKLENEN YORUMLAR   

!!!


İlk ekleyen siz olun YORUM YAZ
1
55.105.449525.7568908.758.2.60
mebatama.com©