Sınıfların ihtiyaçlarına göre hazırlanmış bir Sınıf Sitesi paketidir. Sınıf öğretmenleri, sınıf rehber öğretmenleri veya öğrenciler kendi sınıfları için bu paketten satın alarak kullanabilirler.Sınıfların bütün ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanmış İnterkatif, eğlenceli bir sınıf sitesidir.
Ögretmenler bu yil ne kadar ödenek alacak ?
Paylaş
Ögretmenlere 550 TL mi yoksa 515 TL mi hazirlik ödenegi alacak ?Milli Egitim Bakanligi (MEB), ögretmenlere 2010-2011 egitim-ögretim yilinda hazirlik ödenegi olarak geçen yil verilen miktar olan 515 TL ödenmesini önerdi.
 

Alinan bilgiye göre, ögretmenlere her egitim-ögretim yili basinda verilen hazirlik ödeneginin miktari, Milli Egitim Bakanliginca hazirlanan teklifte artirilmadi.

MEB, Maliye Bakanligina bu ödenegin 515 TL olmasi önerisinde bulundu. Önerinin bu sekilde kabul edilmesi halinde, ögretmenlere hazirlik ödenegi egitim-ögretim yili basinda verilecek.

Egitim-ögretim hizmetleri sinifina dahil ögretmen unvanli kadrolarda görevli olup fiilen ögretmenlik yapanlara (ilkögretim ve okul müdürleri ile yardimcilari, cezaevi okullarinda çalisan ögretmenler, yönetici, egitim uzmani ve egitim uzman yardimcilari dahil, ilkögretim müfettisleri hariç) her yil egitim-ögretime hazirlik ödenegi veriliyor.

AA

Bu sayfa 1814 defa okunmuştur.
BU HABERE SENDE YORUM EKLE SESİNİ 1000 LERCE KİŞİ DUYSUN
HABERE EKLENEN YORUMLAR   

!!!


İlk ekleyen siz olun YORUM YAZ
1
58.171.449528.7568974.758.3.60
mebatama.com©