Sınıfların ihtiyaçlarına göre hazırlanmış bir Sınıf Sitesi paketidir. Sınıf öğretmenleri, sınıf rehber öğretmenleri veya öğrenciler kendi sınıfları için bu paketten satın alarak kullanabilirler.Sınıfların bütün ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanmış İnterkatif, eğlenceli bir sınıf sitesidir.
Kopya çekenler sinifta kaldi.
Paylaş
ULUSAL KANAL, KPSSDEKI TAM PUANCILARIN YENILENEN SINAVDA ALDIKLARI PUANLARA ULASTI
ULUSAL KANAL, KPSSDEKI TAM PUANCILARIN YENILENEN SINAVDA ALDIKLARI PUANLARA ULASTI

KPSSdeki skandalinin pesini birakmayan Ulusal Kanal, tam puancilarin yenilenen sinavda aldiklari puanlara ulasti.  Kopya skandalina adi karisan adaylarin son sinavdaki puanlari düsük. Bazilarininki taban puanin bile altinda.

KPSSde kopya çekildi, sinav iptal edildi, yeniden sinav yapildi. Tüm bu çabalar, tartismalarin dinmesine yetmedi... Akillarda kalan sorulardan biri de "iptal edilen sinavin tam puancilarina ne olduguydu."

ÖSYMnin internet sitesindeki sonuç sorgulama bölümünün sifrelenmesiyle, tam puancilarin aldigi puanlara ulasmanin tek yolu da kapatilmisti.

Ancak, tam puancilarin yenilenen sinavda aldigi puanlar Ulusal Kanala ulasti. 

Yenilenen sinav puanlarindan "tam puancilarin" yaptiklari net sayilarini hesaplamak mümkün. Bütün adaylarin puanlarinda düsüs yasanmis, hatta bazi adaylar sinava bile girmemis. Iste birkaç örnek:

A. S. iptal edilen sinavda sorularin tamamina dogru cevap vermis, yenilenen sinava girmemis.

N.D, iptal edilen sinavda 120 sorudan 115ini dogru cevaplamis. Ancak o da yenilenen sinava girmemis.

N.G sinavda 116 net çikarmis. Son yapilan sinavda taban puanin altinda kalmis.

V.E ise, iptal edilen sinavda 120 sorunun tamamini dogru cevaplamis. Yenilenen sinavda 69 soruya dogru cevap vermis.

ulusalkanal.com.tr

Bu sayfa 2689 defa okunmuştur.
BU HABERE SENDE YORUM EKLE SESİNİ 1000 LERCE KİŞİ DUYSUN
HABERE EKLENEN YORUMLAR   

Yorum Yazan: ()metin Mail:zaza.1905.21@hotmail.com
Görüsleriniz eger bir basbakan hayrani olarak ben kpss de arada uçurum olan iki sinav netleri dolayisiyla kopyacilar gk gy sinavlari geçersiz sayilmaz ise hakkimi üzerinde hakkimin oldugu kisilere ki bu kisileri biz bilmezsekte allah bilir helal etmiyorum devleti yönetenlere de sesleniyorum sizde geregini yaparsaniz allahta isinizi kolaylasttirsin
1
59.182.449529.7568985.758.2.60
mebatama.com©