Sınıfların ihtiyaçlarına göre hazırlanmış bir Sınıf Sitesi paketidir. Sınıf öğretmenleri, sınıf rehber öğretmenleri veya öğrenciler kendi sınıfları için bu paketten satın alarak kullanabilirler.Sınıfların bütün ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanmış İnterkatif, eğlenceli bir sınıf sitesidir.
Bayram Tatili Kaç Gün?
Paylaş
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, bayram tatilinin kaç gün olacağını açıkladı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığındaki Bakanlar Kurulu toplantısı sona erdi.

 Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç,  toplantı sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

 Bülent Arınç bayram tatilinin 6 güne yükseldiğini açıkladı.

 Arınç, ''Bayram öncesi, arife günü yarım günden tam güne tatil çıkarılmış oluyor. 24 Ekim Çarşamba günü için. Otoyol ve boğaz köprüleriyle belediyelerce yürütülen toplu taşıma hizmetlerinin ücretsiz veya indirimli olması da, otoyol ve boğaz köprüleri için 24 Ekim akşamından başlayarak diğerleri için de 25 Ekim'den başlayarak istifade edilmiş olacak'' dedi.

Bayram Boyunca Otoyol ve Köprüler Ücretsiz

 Bülent Arınç, "Yine her bayramda olduğu gibi otoyol ve boğazköprüleriyle belediyelerce yürütülen toplu taşıma hizmetlerinin ücretsiz veya indirimli olması da karara bağlandı" diye konuştu.

Emekli, Dul ve Yetimler Maaşlarını Bayramdan Önce Alacak

 Arınç ayrıca ''Emekli, dul ve yetimlerin maaşlarının da bayram öncesi ödeneceğini'' bildirdi.

 Başbakan Yardımcısı Arınç, "Yine geçtiğimiz bayramda, Ramazan Bayramı öncesinde yaptığımız gibi emekli, dul ve yetim aylığı alanlara bayram öncesi ödeme yapılacak...Yani takriben bir hafta önce ödeme yapılmış olacak. Emekli dul ve yetimler kendi tahsis numaralarının son rakamlarını bildiğine göre, 17-18-19 Ekim tarihlerinde ödenecek" dedi.

Bu sayfa 1371 defa okunmuştur.
BU HABERE SENDE YORUM EKLE SESİNİ 1000 LERCE KİŞİ DUYSUN
HABERE EKLENEN YORUMLAR   

!!!


İlk ekleyen siz olun YORUM YAZ
1
59.178.449529.7568981.758.2.60
mebatama.com©